Do salonu, holu, sypialni czy łazienki – grzejniki dawno przestały być już jedynie niezbędnym źródłem ciepła, z każdym rokiem przybierając coraz bardziej designerskie formy i stając się swoistymi ozdobami wnętrza. Wiemy, jak ważne jest połączenie najwyższej jakości wykonania, designu i funkcjonalności, dlatego wśród modeli Luxrad znajdziesz warianty odpowiednie do każdego pomieszczenia, spełniające najbardziej wygórowane potrzeby.

Funkcjonalne grzejniki do łazienki

Łazienka to wnętrze szczególnie wymagające optymalnego ciepła, potrzebnego do wysuszenia prania, czy zapewnienia komfortu podczas kąpieli. Pośród grzejników Luxrad znajdziesz więc niezwykle praktyczne, klasyczne modele drabinkowe, umożliwiające wieszanie ręczników, ale także ciekawe alternatywy dla nich. Asymetryczne konstrukcje, gięte i proste profile grzewcze, Elipso, przeznaczony do montażu w narożniku pomieszczenia, a nawet płytowy Pollux – sam zdecyduj, jakie rozwiązanie przemawia do Ciebie najbardziej.

Stylowe grzejniki pokojowe

Grzejnik pokojowy nie musi już być dyskretnie schowany w najmniej widocznym punkcie pomieszczenia. Modele Luxrad wyróżniają się dopracowanym designem i nietuzinkowymi formami, które świetnie korespondują ze współczesnymi aranżacjami. Wybieraj spośród smukłych i strzelistych grzejników pionowych, wariantów industrialnych i surowych, a także modeli wyposażonych w lustra i tych z płytową, szklaną powierzchnią.

Wykończenie chromowane

Ostateczny charakter grzejnika zależy od wykończenia jego powierzchni. Do dyspozycji masz więc wiele kolorów z palety Luxrad, ale także modele z ponadczasową, niezwykle elegancką powłoką galwaniczną, która doda klasy każdemu wnętrzu.

Wytrzymała stal nierdzewna

Jeśli poszukujesz rozwiązania o ponadprzeciętnych właściwościach w kwestii wytrzymałości, grzejnik ze stali nierdzewnej będzie świetnym rozwiązaniem. Modele Luxrad z tego materiału doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o wyższej wilgotności, wyróżniając się odpornością na korozję.

Grzejniki LUXRAD - 2014 / 2021