Pośród produktów marki Luxrad dostępnych w ofercie naszego sklepu znajdziesz wybór grzejników z powierzchnią chromowaną. To stylowe i eleganckie rozwiązanie, które doda blasku każdej aranżacji wnętrza, pozostając jednocześnie uniwersalnym.

Unikalny blask powierzchni

Grzejniki chromowane to modele stalowe pokryte trwałą powłoką galwaniczną. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest duża jego uniwersalność i ponadczasowość; pomimo tego że lśniący, przypominający lustrzaną taflę chrom hipnotyzuje i przykuwa uwagę, pod kątem dopasowania do pozostałej kolorystyki wystroju jest całkowicie neutralny. Grzejnik chromowany Luxrad świetnie odnajdzie się w tradycyjnych i modernistycznych rozwiązaniach architektonicznych. Twój wyjątkowy salon czy hol wspaniale dopełni na przykład grzejnik Niagara Chrom, posiadający pionowe, szerokie i ułożone blisko siebie profile grzewcze; odpowiedni układ jego elementów sprawia, że frontowa część modelu przypomina gładką, lustrzaną taflę, która wspaniale współgra ze światłem.

Doskonałe do łazienek

Modele z powłoką galwaniczną to także świetny wybór do niemal każdej łazienki. Doskonale komponują się z charakterystycznym designem armatury, stanowiąc ciekawą i bardziej luksusową alternatywę dla najpowszechniejszych drabinek w kolorze białym. W ofercie naszego sklepu znajdziesz między innymi asymetryczny grzejnik Neptun Chrom z profilami grzewczymi zwróconymi naprzemiennie w lewą i prawą stronę, a także bardziej stonowany i klasyczny model L2 z łagodnie giętymi, poziomymi elementami.

Grzejniki LUXRAD - 2014 / 2021