Grzejnik pokojowy od dawna stanowi nie tylko niezbędne źródło ciepła, ale o wiele więcej. To jednocześnie integralna część wystroju wnętrza, ozdobny element aranżacji, urządzenie, które – oprócz zapewniania wydajnej pracy i efektywnej emisji – będzie dekoracją pomieszczenia, odzwierciedlającą gusta domowników. Modele zaprojektowane przez Luxrad zadbają o bezproblemowe działanie i pozwolą Ci wyrazić siebie.

Seria grzejników Aurora

Aurora to jedna z bogatszych linii pokojowych grzejników dekoracyjnych Luxrad. Składa się na nią kilka nowoczesnych modeli, które wspaniale dopełnią modernistyczne wystroje, jednocześnie dodając im właściwości funkcjonalnych. Łączy je jedno: oryginalny, trójkątny kształt przekroju profili grzewczych. W tej serii znajdziesz między innymi grzejnik Aurora narożna, pozwalający na zagospodarowanie nietypowej przestrzeni, a także znakomity model Aurora z lustrem, który świetnie sprawdzi się w holach i korytarzach, optycznie powiększając nawet niewielkie pomieszczenie.

Nowoczesne formy płytowe

Grzejniki o płytowych formach to coraz częściej i chętniej wybierane rozwiązanie zarówno ze względu na swój nowoczesny charakter, jak i znacznie łatwiejsze utrzymanie w czystości. Stanowią proste, geometryczne bryły, które świetnie komponują się z minimalistycznymi aranżacjami. W tej kategorii na uwagę zdecydowanie zasługuje industrialny model Niagara, wyposażony w obudowę z nierdzewnej stali – idealny do wnętrz typu loft – a także surowy i odważnygrzejnik dekoracyjny Rebus w unikalnej obudowie z betonu architektonicznego.

Grzejniki dekoracyjne ze szklanym frontem

Jednym z bardziej estetycznych rozwiązań jest także wyposażenie grzejnika pokojowego w szklany front, dodający kompozycji smaku i niepowtarzalnego stylu. Model Niagara dostępny jest w wersji ze szklaną taflą zdobiącą jego przednią część, a także w jeszcze bardziej oryginalnym wydaniu ze szkłem z grafiką.

Grzejniki LUXRAD - 2014 / 2021