Łazienka to pomieszczenie w domu, w którym szczególnie ważna jest odpowiednia temperatura i ciepło, będące jednocześnie przyjaznym dla użytkownika, ale również bardzo efektywnym. Twórcy Luxrad zdecydowanie zdają sobie z tego sprawę – dlatego grzejniki łazienkowe dostępne w ofercie marki charakteryzują się perfekcyjnym połączeniem designu, wydajności pracy i funkcjonalności budowy.

Różne wersje zasilania

Specyficzne potrzeby użytkowników wymagają różnych rozwiązań technologicznych. Dlatego wśród grzejników łazienkowych Luxrad znajdziesz zarówno modele wodne, świetnie sprawdzające się w czasie sezonu grzewczego, jak i niezależne od niego modele elektryczne, pozwalające na precyzyjne programowanie.

Ponadczasowa klasyka

Choć na rynku każdego roku pojawia się coraz więcej nietuzinkowych i specyficznych grzejników, to właśnie drabinki łazienkowe wiodą prym pod względem praktyczności swojej budowy. Jak żadne inne dopasowują się do designu armatury i umożliwiają swobodne, codzienne wykorzystanie w roli suszarek na ręczniki czy pranie. Co więcej, mają neutralne, ponadczasowe wzornictwo, które z łatwością dostosuje się do zmieniających się trendów. Przykłady tego typu modeli Luxrad to między innymi Kwadro, Mars, czy wyposażony w gięte profile grzewcze Pollux.

Nowoczesna asymetria

Pragniesz bardziej nowoczesnego designu, nie chcąc rezygnować z funkcjonalnej konstrukcji? W ofercie Luxrad jest wiele modeli zachowujących zalety drabinek, wyróżniających się jednak nieoczywistymi, asymetrycznymi formami. Neptun przyciąga wzrok profilami rozmieszczonymi naprzemiennie z lewej i prawej strony, zaś Atakama posiada szerokie profile zwrócone do boku, nadające jej bardziej modernistycznego charakteru.

Nietypowe rozwiązania konstrukcyjne

Pamiętaj o tym, że grzejniki łazienkowe Luxrad dostosowane są także do mniej powszechnych przestrzeni montażowych. Jeśli chcesz wykorzystać niezagospodarowaną przestrzeń, zwróć uwagę na model Elipso, wyposażony w gięte profile grzewcze i przeznaczony do montażu w narożniku pomieszczenia.

Grzejniki LUXRAD - 2014 / 2021