Grzejniki wykonane ze stali nierdzewnej to idealne rozwiązanie dla wszystkich, pragnących wyposażyć wnętrze w model który będzie niezawodnie sprawdzał się w nim przez długie lata. Bogata oferta Luxrad obejmuje szereg wariantów o wielu formach i rozmiarach, które świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach o różnych metrażach, wystrojach i zapotrzebowaniach na ciepło.

Niezwykłe właściwości nierdzewnej stali

Postaw na nierdzewną stal, jeśli poszukujesz grzejnika, który świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności – to znakomite rozwiązanie do łazienki, charakteryzujące się dłuższą niż standardowa żywotnością, a także podwyższoną odpornością na korozję i nieestetyczne odbarwianie. Z tego względu po długim czasie użytkowania będzie prezentować się znacznie lepiej, niż grzejnik pokryty powłoką galwaniczną, zapewniając także wyższą wydajność grzewczą.

Do łazienki i nie tylko

Choć grzejniki nierdzewne pod kątem praktyczności wprost stworzone są do wykorzystania w łazienkach, wcale nie musisz ograniczać się tylko do tego pomieszczenia. Model ze stali nierdzewnej swoją trwałością i długą żywotnością wyróżni się także w każdym salonie. Luxrad oferuje modele dekoracyjne, takie jak Everest SN czy Sahara SN, wykonane przy wykorzystaniu opatentowanej, unikalnej technologii Wulkan. Wśród modeli łazienkowych znajdziesz natomiast:

Wyrafinowane walory estetyczne

Stal nierdzewna to nie tylko świetne właściwości technologiczne i funkcjonalne. To jednocześnie materiał, zapewniając całej kompozycji niezwykle stylowy, nowoczesny design, świetnie komponując się z industrialnymi i surowymi przestrzeniami.

Grzejniki LUXRAD - 2014 / 2021