Grzejnik to nie jedynie element grzewny, który zapewnia ciepło w naszym domu, ale stał się niezwykle istotnym elementem wystroju, na co składa się bryła oraz barwa, w jaką zostanie on ubrany. Odpowiednio grzejnik nie tylko zapewni nam komfort cieplny, ale lepiej wpasuje się lub całkowicie odmieni klimat, nie, tylko jeśli chodzi o temperaturę, panujący w pomieszczeniu. W tym artykule dowiecie się jakie kolory, ma do zaoferowania firma Luxrad dla swoich grzejników.

ral 5007 kwadro luxrad

Standardowy kolor

Kolorem, w jakim wykonywany jest każdy grzejnik Luxrad to biały Ral 9003 ewentualnie Ral 9010. Jest to najbardziej rozpowszechniony kolor grzejników i w takim każdy je zna. Biały grzejnik jest też bardziej dyskretny, więc warto wybrać ten kolor, gdy nie chcemy, żeby wychodził on na pierwszy plan. Jest to zwłaszcza dobry wybór przy drabinkach łazienkowych, które mają być bardziej funkcjonalne.

bialy standardowy fortuna luxrad

Seria specjalna

Bardziej oryginalne kolory z palety specjalnej to świetne zaprezentowanie swojego grzejnika tak, aby był widoczny dla wszystkich. Jest to wręcz wskazane, aby wybrać któryś z kolorów przy zakupie grzejników dekoracyjnych, aby nie zniszczyć ich wystawny wygląd. Mimo wszystko warto sprawdzić paletę Luxrad przy kupnie grzejnika, ponieważ może się okazać, że odmieni to całkowicie wnętrze twojego pomieszczenia.

kolor luxrad

Wykończenie Loft

Wyjątkowym wykończeniem którym możemy zastąpić kolor jest wykończenie Loft które dostępne jest jedynie dla grzejników z rodziny Columnus.

loft columnus luxrad

 

Grzejniki LUXRAD - 2014 / 2024