Prezentujemy Państwu nowość na rynku grzejników łazienkowych – model OPTIMUS renomowanej firmy LUXRAD. Produkt charakteryzuje się niezwykłą prostotą połączoną z elegancją, która z pewnością wkomponuje się w każdy rodzaj wnętrza łazienki oraz będzie interesującą ozdobą.

Zbudowany jest z pionowych kolektorów o owalnym kształcie przypominającym zaokrągloną literę D. Kolektory połączone są ze sobą poziomymi "rurami", które wykonane są z owalnych płaskowników o wymiarach 30 x 10 mm. Grzejnik łazienkowy wykonany został z wysokiej jakości stali niskowęglowej, która została polakierowana proszkowo. Wysoka jakość i sposób malowania produktu gwarantuje niezawodność grzejnika. Dodatkowo producent oferuje 6 lat gwarancji. Wizerunek produktu przypomina nieregularną, przestrzenną drabinkę podzieloną na trzy części oddzielone od siebie pustą przestrzenią. Takie rozwiązanie jest dodatkowym atutem , gdyż zwiększa funkcjonalność kaloryfera, który nie tylko spełnia swoją funkcję grzewczą, lecz także może posłużyć jako suszarka do mokrych rzeczy.

Warto zauważyć również, iż minimalistyczny wzór świetnie sprawdzi się w tradycyjnych łazienkach u osób lubiących prosty i klasyczny styl oraz w nowoczesnych wnętrzach podkreślających indywidualne gusta. Poziome rury łączące kolektory wygięte pod kątem 90 stopni i zachowaniu odpowiedniej przestrzeni pomiędzy poszczególnymi elementami nadaje delikatny i charakterystyczny wygląd oraz umożliwia powieszenie mokrych rzeczy i lepszą cyrkulację ciepłego powietrza.

Dodatkową zaletą oferowanego grzejnika dekoracyjnego Optimus jest możliwość wyboru przez klienta koloru produktu spośród pełnej gamy oferowanych na palecie RAL oraz  kolorów specjalnych. Umożliwi to dopasowanie produktu do potrzeb potencjalnego klienta i dopasowanie do posiadanej aranżacji.

Producent oferuje grzejnik łazienkowy w wielu wymiarach, gdzie konsument posiada do wyboru wysokość spośród kilku wariantów jak: 626, 934, 1242, 1682. Przy wyborze szerokości grzejnika istnieje możliwość wyboru spośród takich wielkości jak: 450, 550, 650. Umożliwi to klientowi dopasowanie produktu do posiadanego miejsca i wymogów. Model Optimus dostępny jest w wersji elektrycznej i wodno-elektrycznej. Natomiast przyglądając się podłączeniu do instalacji to producent oferuje możliwość podłączenia zamontowanego od dołu zamontowanych na  obrzeżach lub bocznych zamontowancyh po prawej lub lewej stronie.

Potencjalny klient, aby dodatkowo wykorzystać zakupiony grzejnik może dokupić osobno wieszak, który zwiększy funkcjonalność i pozwoli powiesić ręczniki lub inne rzeczy.

Dane Techniczne:

  • Gwarancja 6 lat;
  • Maksymalna temperatura 95 stopni C;
  • Maksymalne ciśnienie wynoszące 7 bar;
  • Możliwość zakupu wieszaków;
  • Nowoczesny i elegancki wygląd;
  • W zestawie uchwyty montażowe.

 

Polecane dodatkowo

Producent dodatkowo poleca zakup  zestawy zaworów typu: osiowy, prosty lub kątowy, który umożliwi w prosty sposób podłączenie do instalacji.

Optimus - pobierz w formacie pdf

 

optimus karta katalogowa luxrad

Wymiary od ręki

Równie najnowszy grzejnik trafił do magazynów Luxrad tak, aby każdy zainteresowany klient miał do niego dostęp od ręki. To jakie wymiary i w jakim kolorze znajdziemy poniżej.

Kod produktu Kolor Wysokość grzejnika [mm] Szerokość grzejnika [mm] Moc grzejnika [W]
OPT6264509003 Biały 626 450 310
OPT9345509003 Biały 934 550 565
OPT12425509003 Biały 1242 550 751

Jeśli to nadal za mało warto sprawdzić Kastor i Salto Max

Grzejniki LUXRAD - 2014 / 2024